יום שישי, 26 באוגוסט 2011

פלינה Pellina


פרויקט כייפי במיוחד שעשיתי לאחרונה, הוא פרויקט איורי שמלות כלה למותג "פלינה" של עדי פלי ינאי. כשעדי פנתה אליי וביקשה שאאייר ואעצב עבורה את המצגת במתחתנים שמחתי כל כך! התחברתי מיד לשמלות היפות והעדינות, עדי אהבה מאוד את סגנון האיור החופשי שלי בצבע ובדיו ויחד יצרנו עולם שמורכב מהעיצובים שלה ומהאיורים שלי :)

Especially fun project I did recentlyis a project illustrations brand wedding dresses "Pellina", by Adi pelli yanai. Adi loved my illustration style with ink and color, and together we created a world made up from her beautiful designs and my illustrations. :)


בדומה ליצירת קומיקס, התחלנו קודם כל מהטקסט, ממנו הרכבנו סטורי בורד ואז החלטנו על האיורים עצמם ועל התנועה שלהם בתוך הפריים.

Similar to the comicswe first of all from the text, he assembled a Story Boardthen decided on the illustrations themselves and their movement within the frame.היה חשוב לנו להדגיש את התנועה והקלילות שהשמלות מאפשרות, ולכן הדגשתי את משיחות המכחול יותר מאשר את הגימור של השמלה.

It was important for us to emphasize the movement and lightness enablesdresses, so I emphasized the brushstrokes rather than the finish of the dress.


 את התוצאה הסופית אפשר לראות כאן. ועכשיו קצת על התהליך:
The end result can be seen hereNow a little about the process:

בהתחלה יצרתי את האיורים מהבדים עצמם שעדי משתמשת בהם לשמלות
At first I created the illustrations for fabrics themselves which Adi uses to make the dresses


זה היה כל כך כייף! 
אבל עדי אהבה מאוד את האיורים בעיפרון שהיה בהם יותר חופש תנועה.
It was so fun! But Adi loved the illustrations in pencil who had more freedom of movement


בנוסף, ביקשה שהרקע לא יהיה לבן. ואז עלה לי הרעיון לצייר באקריליק לבן על נייר אפרפר, כך הלובן של השמלה יבלוט ויזרח מתוך הדף :) 

In additionshe asked not to be white backgroundThen I got the idea of ​​white acrylic paint on gray paper, the whiteness of the dress stand out andshine from the page :)


נהניתי מאוד לעבוד עם עדי ואני ממליצה בחום למי שמחפשת מעצבת מגניבה ומוכשרת שתעשה לה את השמלה הכי יפה שיש. לאתר של עדי.

ENJOYED working with Adi and I highly recommend for those looking for a cool and talented designer to do her the most beautiful dressAdi's site.אין תגובות :

הוסף רשומת תגובה