יום שבת, 10 בדצמבר 2011

שבע בובות ועוד בובה*Seven dolls + oneנתחיל מהסוף: זו הבובה המקסימה שהביא לי אחי הקטן מסין.
כל כך חמודה ומלאה בפרטים שהייתי חייבת לצייר אותה!

This charming doll my brother brought me from China
So cute and full of details I had to paint it!כמעט שנה אחרי שארנון היה בסין נסע ליאור, אחי המוכשר, עם קבוצת שחקנים להופיע שם בפסטיבל תיאטרון בהצגה "אהבת שבע הבובות" . 

Almost a year after Arnon went to China, Liorthe talented brotherwith a group of actors to perform a theater festival in "The Love of Seven Dolls."


אחי מכיר אותי טוב וידע כמה אשמח לראות את החוברת והברושור שהציגו אותם. אחחחח איזו טיפוגרפיה מהממת! איזה ניקיון, איפוק ועידון, תענוג!

My brother knows me well and knew how much I'd love to see the booklet andbrochure featuring themAhhhh what a stunning typographySome cleaning,restraint and refinementa pleasure!


בנוסף לכישרון המשחק שלו אחי הוא גם מאייר וקריקטוריסט.
אני מתה על הקו המינימליסטי שלו וזה לא יאומן פשוט מה הוא עושה עם ה"צייר"!  

In addition to his acting talent my brother is also an illustrator and cartoonist.

I love his minimalist line and it's just unbelievable what he does with the 'painter'!
אני אמנם לא אוביקטיבית...אבל תודו שזה מקסים! שבוע טוב לכולם! :)
 Have a great week!

4 תגובות :

 1. מקסים בהחלט! יש משהו קסופ בבובות. הן יכולות להגיד ולעשות הכל. הרי זה לא השחקן - זה הבובה. יכולות להיות הכי קולניות, פוליטיות, מאוהבות וכו וכו... אני מניחה שאת מכירה את המרכז לתיאטרון בובות בחולון...? :)

  השבמחק
 2. תודה תודה :) אינני מכירה את המרכז אישית אולם שמעתי עליו.

  השבמחק
  תשובות
  1. באמת מקסים! בובות תמיד לוקחות אותי ל=חזרה למשחקי הלבשת בובות, מימי ילדותי. בקשר למרכז, גם אני ממליצה עליו מאוד. המוזאון שם יפה במיוחד, לילדים ולמבוגרים.

   מחק
 3. בובה מקסימה. איזה כיף שאפשר ליהנות מבובות גם בגיל מבוגר. אפרופו, המוזיאון בחולון מדהים ואפילו הבת שלי, שדבוקה לטלוויזיה לדורה והסוד של מיה, נהנתה שם עד מאד. לצערי, תאטרון בובות זו אמנות נכחדת.

  השבמחק